Turnajový favorit

Jako každý rok patří Štěpán Lhoťan k největším turnajovým hvězdám a jiné to nebude ani v letošní sezoně. Je evidentní, že Moravskoslezský kraj je tradičně nejlepší k rození těchto talentů, kteří dosahují špiček ve světě florbalu. Aby tomu bylo tak i nadále, je nutností aby se z malých hráčů vyklubali ti nejlepší hráči a k tomu jsou zapotřebí i výborní trenéři. A jedním z nich je právě Štěpán Lhoťan, který je vůdcem výběru starších žáků Moravskoslezského kraje do regionu. A právě i on se s námi podělil o svůj pohled na to jak to bude v následujícím regionálním výběru těch nejlepších hráčů.
Regionální reprezentace je většinou to nejlepší a je i skvělým zpestřením nadcházející sezony. Je zcela nezbytné být v kontaktu s hráči, kteří jsou v něčem jiní než ostatní a třeba v něčem vynikají. Práce s mládeží a vedení je správným směrem je velmi důležité jak pro ně samotné, tak i pro florbalové reprezentace. A právě tohle je pro Lhoťana obrovskou motivací proč působit a ovlivňovat každý rok výběr do reprezentace. Zmínil se, že by chtěl hráčům umožnit, aby zažívali trénování v prostředí s pozitivní atmosférou a aby celkově nad hrou přemýšleli, aby si uvědomili vyplývající důsledky, pokud možno bez naší pomoci. Úplně jinak se na hru dívá hráč ve hře a na střídačce. Tohle bývá častou problematikou hráčů. Ve hře je také velmi důležitá individualita a ta se objevuje velmi málo.
Nejproduktivnější týmy
Blíží se konec září a s ním odstartovali i všechny soutěže a správnou nohou vykročila také liga v podání mužstev Divizi D. V prvních dvou kolech se odehrál velmi aktivní florbal, v němž padlo hromadu gólů. Je zcela zřejmé, že tyto úspěšné a velmi aktivní zápasy uchvátí mnoho lidí a bude úspěch i v online sázení. Pokud jsi ty jeden z fandů těchto florbalových týmů využij bet365 bonus.

Mezi nejlepší florbalové týmy tohoto víkendu patří florbalisté Krnova, Letky, Hluku a Šumperka. Všichni tito hráči si po víkendu odnesli plný počet bodů.

S hlukem to bylo vyloženě o fous, protože s Frýdkem odehráli poněkud vyrovnaný zápas. Toto utkání s devíti góly rozhodl pár minut před koncem přesnou trefou do brány Tomáš Janča, který velmi pomohl Spartaku, aby získal tři body. Letka svému soupeři udělila lekci z produktivity a efektivnosti. Obranné strategie protivníka nejvíc zavařil Dominik Hubl a další hráč z protější strany Daniel Tichý.

Hráči z Krnova mají za sebou faktastický víkend plný florbalu. Tým Orca si vyloženě užívala své soupeře a dost si na nich smlsla s čtyřiadvaceti góly. Označení výborného střelce patří jednoznačně Jaromíru Filipovi, tento hráč byl schopen dát během necelých dvou hodin jedenáct gólů, což je neuvěřitelné a dechberoucí. Dále také Ondřej Miškov, který se přidal a devětkrát asistoval. Na první příčku tabulky se rozhodně probojoval Krnov a těsně za nimi se drží Šumperk.