Starší žáci už na 5. místě

Konečně se nám poslední dva turnaje zadařili, přivezli jsme ze čtyř zápasů 6 bodů a přeskočili tak z 8-10 místa na 5 místo, a máme opět šanci hrát nadstavbu mezi nejlepší umístěnou šestkou. První turnaj proběhl v Lounech 20.1.07, zde jsme si poradili s Podbořanama, které jsme porazili 8 :3, ale prohráli jsme s Mostem 3 :6. Druhý turnaj proběhl v Krupce 4.2.07. Zde jsme vyhráli oba zápasy zcela zaslouženě ,kdy jsme porazili Slaný 9 : 4 a Kladno 6 : 3.

V prvním turnaji v Lounech, si kluci již uvědomili, že by mohli sestoupit do regionální soutěže, a bylo to znát. Hráli s přehledem a s chutí odvést domů nějaké ty body, což se v prvním zapase podařilo, roztříleli jsme Podbořany 8 : 3, góly: Vopelák V. 2, Pastor P. 2, Procházka J., Štefan P., Janovský J., Dudek D. Druhý zapas proti Mostu jsme měli skvělý úvod, vedli jsme po dvou třetinách 2:1, a měli jsme spostu šancí, ale zlom nastal ve třetí třetině, kdy po dvou rychle vstřelených brankách soupeře, jsme nebyli schopni zareagovat a zápas jsme předem vzdali , konečný výsledek 3 : 6 , góly: Procházka J. 2, Štefan P.

Druhý turnaj v Krupce, se nám vydařil, nejdříve jsme šli na Slaný, ale po pár minutách hry, jsem si nebyla jista jestli zápas vůbec dohrajeme, natož přežijeme, byl to florbal o faulech, brutalitě, prostě nefér hra. Po neustálem se dohadování a žádostí, aby rozhodčí zasáhli alespoň trošičku do pravidel hry , jsme to byli mi, kteří vydrželi a nenechali se strhnout těmito událostmi. Po dvou třetinách jsme sice prohrávali 3 :4 , ale ve třetí třetině nastal zlom, myslím že to bylo především díky přístupu a profesionalitě našich hráčů a třetí třetinu jsme vyhráli 5:1, konečný stav pro Kadaň 9 :4, góly: Štefan P. 4, Pastor P. 2, Zyka J., Vopelák V., Masopust L.

Druhý zápas proti Kladnu, začal hatrickem Procházka J.. Všichni se snažili ukázat trenérovi výběrů starších žáku, že si nominaci zaslouží,byl to florbal o kombinaci, nahrávkách, rychlé střele….. Konečný výsledek pro Kadaň 6:4, góly: Procházka J. 3, Pastor P. 2, Zyka J.