Starší žáci opět bodovali

V neděli 25.2.07 jsme sehráli dvě kvalitní utkání před nadstavbou. Nejdříve jsme remizovali s Lounama 6:6 a poté porazili Kladno 8:4. Musím podotknout, že v bráně jsme měli Michalitschkeho, který je r.94 a dalších 5 mladších žáků, protože starší žáci měli marodku.

Do prvního utkání jsme nastoupili v bráně s Michalitschkem, po pěkných herních kombinacích Procházky , Pastora a Vopláka jsme vedli 4:1, ale během několika minut jsme si nechali vstřelit 3 góly a hned to bylo 4:4, pak po chybách v obraně a nezkušenností golmana jsme rázem prohrávali 6:4, ale bojovností v závěru třetiny jsme nakonec vybojovali remizu 6:6 . Góly: Pastor P. 3, Vopelák V. 2, Procházka J.

Do druhého utkání proti Kladnu, nastoupil v bráně hráč z pole Dudek D., opět po pěkných kombinacích výše jmenované trojice jsme po dvou třetinách vedli 7:1 a mohli si tak dovolit nějaké ty parádičky, konečný stav pro Kadaň 8:4. Góly: Pastor P. 3, Vopelák V. 3, Procházka J., Silovský V.