První mistrovské body mužů!

Tento víkend se podařilo oběma mužským týmům získat první mistrovské body. A- mužstvu s Jihlavou a B -mužstvu s Barrandovem.

V sobotním večerním utkání se střetlo áčko s favoritem soutěže ze Znojma. Naši kluci vlítli do utkání bez ostychu a brzy se ujali vedení, které si udržovali v podstatě celé utkání. Soupeř šel do vedení až pět minut před koncem, ale bohužel ho dokázal udržet.

Chleba se lámal v polovině utkání, za stavu 6:4, kdy jsme měli ve vlastním oslabení několik šancí skórovat, ale bohužel jsme z brejků branku nevstřelili. Od této přesilovky jsme hráli dlouhé minuty v oslabení a za nedisciplinovanost draze zaplatili. V oslabení jsme inkasovali celkem čtyři branky.

Závěrem bych chtěl napsat, že jsme sehráli výborné utkání s výborným soupeřem a vynikajícím publikem, které si jistě přišlo na své.

Kadaň : Znojmo 6 : 7 / 4:3; 2:2; 0:2/.

Branky: Hagara 2, Hanzl, Klešč, Krippner, Weiss.

V nedělním utkání jsme se střetli s Jihlavou a museli jsme improvizovat v sestavě, protože chyběli Matoušek, Hagara, Hanzl i Pinc. V tomto utkání jsme chtěli urvat první body a to se po strastiplném průběhu podařilo.

Musím říci, že jsme nepodali tak kvalitní výkon, ale o to více jsme bojovali. Utkání bylo jako na houpačce. Vedli jsme 1:0 , prohrávali 1:4 a otočili na 5:4 , aby po dvou třetinách byl stav 5:5. Do poslední třetiny jsme vstupovali s odhodláním soupeře zlomit. Bohužel opak byl pravdou a ve čtvrté minutě závěrečné třetiny jsme prohrávali 5:7. Ale platilo heslo “kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp”- třemi góly,z nichž poslední padl minutu a půl dokonce, jsme otočili na konečných 8:7.

Kadaň : Jihlava 8 : 7 / 1:3; 4:2; 3:2/.

Branky: Polák 2, Krippner 2, Faldus 2, Klapko

Za áčko nastoupili o víkendu hráči: Hlaváček, Hlaváč, Weiss, Klapko. Solar, Živný, Herout, Koura, Faldus, Polák, Burian, Bajer, Krippner, Hagara, Šíma, Hanzl, Klešč.

Béčko zajíždělo na druhý turnaj do Lovosic opět pouze s devíti hráči do pole, oproti nominaci vypadli Picek a Adamčík, přesto sehrálo dva solidní zápasy a přivezlo první bod. A mohlo být ještě lépe, kdyby kluci zvládli závěr utkání s Barandovem a nebo nedej bůh nám byli trochu nakloněni rozhodčí. Tři neuznané branky za dvě utkání rozčilili i vyloženého kliďase Honzu Prášila.

Kadaň B : Lovosice 4 : 8 / 0:4; 2:3; 2:1/.

Branky: Plomer, Prášil, Malý, Janáček

Kadaň B : Barrandov 7 : 7 /3:3; 3:1; 1:3/.

Branky: Hanzl 2, Malý 2, Odlas Jan, Janáček, Zábel

Kadaň reprezentovali hráči: Šlechta, Prášil, Plomer. Hanzl, Malý, Sláma, Odlas Jan, Šrámek, Janáček, Zábel.