Konec lenošení – začíná sezóna 2006/2007!!!

Tento článek je určen především mužům, kteří si užili dlouhého, zaslouženého volna. Ale s tím je konec, protože je na spadnutí začátek sezóny 2006/2007.

 

Letní přípravu začneme v pondělí 5.června 19:00 na Zemědělce. Dále pak každé pondělí, středu, čtvrtek od 19:00 na 1.ZŠ – první část přípravy je zaměřena na objem /vytrvalost/.

Od 10. července každé pondělí 19:00 až 20:30 herní příprava v MSH Chomutov, středy a čtvrtky od 19:00 zůstávají běžecké.

Vrcholem letní přípravy je účast na Czech open 2006 v Praze ve dnech 17.-20.srpna. Předpokládaná účast 14 hráčů – 2 brankáři, 5 obránců a 7 útočníků.

Mistrovské soutěže mužů začínají s velkou pravděpodobností – 1.liga 16.září a 2.liga 23.září. Podrobný los bude znám po losovacím aktivu 10.června.

Do přípravy mužů se zapojí tito hráči: Hanzl, Herout, Šíma, Hagara, Klapko, Weiss, Hlaváček, Pinc, Krippner, Hlaváč, Burian, Polák, Picek, Faldus, Živný, Šlechta, Prášil, Plomer, Pokorný, Klešč.

Dále pak loňští junioři a teď už muži: Ciota, Malý, Libinský

Podle zdravotního stavu marodi: Volf, Vaňha, Kožuch

A také „dědoušci“, kteří půjdou pravděpodobně na hostování: Schäfferhans, Beck, Baránek, Kubeš, Bartyzal

Vítáni budou po konzultaci s trenérem juniorů i juniorské posily: Bajer, Solar, Koura

Postupem času se zapojí možné posily kádru. Uvažujeme o těchto posilách Matoušek (Bohemka), Rampach (Sparta), Kusek (Most), Jelínek (Ostrov), Rybka a Jílek (Karlovy Vary).

A důležitá zpráva na konec!!! Po konzultaci se vedení klubu rozhodlo nepořádat slavnostní ukončení sezóny celého klubu. Přesto, když se toho někdo z vás chopí může se o volebním víkendu 2.- 3.června uskutečnit předsezóní veselice :-).