Florbalové akce 2018

Letošní rok je opět plný sportovních akcí, turnajů a také mistrovství světa určitých druhů sportu. Florbal je jedním z nich. Máme za sebou v tomto sportu spoustu zápasů, ale také nás jich ještě hodně čeká. Tak jako každý sport, tak ani florbal nebude úplně pro každého. Někdo má rád fotbal a někdo naopak zase tenis. I ve florbale může být člověk úspěšný. Všechno jde dopředu, takže i počet florbalových talentů jde nahoru. Jednu dobu byl florbal spíše v pozadí a nejvíce se řešil fotbal, tenis a hokej, ale v poslední době je florbal na tom čím dál víc. Spousta lidí znají florbal spíš ze školy, nebo jen jako pobavení se s přáteli.

Tyto druhy sportů jsou i skvělé pro sázkaře, kteří nejraději sází na sportovní turnaje a nejlepší závody, zápasy a turnaje na světě v různých sportech. V poslední době je sázení a hazard vyhledávaný čím dál víc. Sice jsou sporty, které jsou oblíbenější a pak jsou sporty, které jsou méně oblíbené a florbal se už řadí pomalu k těm oblíbenějším. Samozřejmě se nejvíce sází na fotbal a tenis, ale sázkové kanceláře mají velkou nabídku sportů, takže si každý přijde na své. Pokud nejsi úplně fanda sázení a máš raději online ruletu nebo automaty, tak zkus tocenizdarma.cz a užij si spoustu zábavy.

Co se týče florbalu, tak v letošním roce jste mohli sledovat Czech Open ve florbale. Tato událost přinesla i zlaté medaile a to konkrétně do Pardubic a ovládli tak kategorii mužů PRO a také švédský tým 4:1. Czech Open je každoročně a aktuálně jsou už i nové termíny pro rok 2019, takže se můžete těšit na florbalové turnaje i za rok. Ve finále jste mohli vidět zápas plný taktizování. V prvních minutách zápasu vedlo Pixbo, pak převzal vedení Falun a nakonec převzal velení Hallén a to ve dvanácté minutě. Je zřejmé, že každý tým chce převzít vedení a vyhrát tak celý turnaj. Letošní rok byl opět silný, tak uvidíme co nás čeká za rok. Florbalisté z Chodova si domů letos vezou bronz. Další známý florbalový turnaj je Český Pohár. Finálový turnaj v prvních dvaceti minutách nebylo nouze o vyloučení. Začátek byl opravdu divoký. Mohli jste vidět zásahy dvou skvělých hráčů, kteří působí jako brankáři a to Souček s Bauerem. Skvělý dojmem ale zapůsobily Vítkovice. Už od začátku bylo zřejmé, že to bude boj, né hra. Oba týmy dali najevo, že tomu druhému nedarují ani jeden míček bez boje. Takže hned v první třetině byli vyloučeni čtyři hráči. Takže i přes to, že předešlé turnaje byli v naprostém klidu, tak ale ten finálový dal všem opravdu zabrat. Možná proto, že to bylo finále. Ve druhé třetině zápasu byla aktivní Mladá boleslav a hlavně díky Tomášovi Chroustovi, což je skvělý hráč který ve 28 minutě vyrovnal. V základním hracím období a především v poslední části byla nabídnuta otevřená partie, která potěšila diváky v Mostě.

Vstoupila do hracího pole také Boleslav a to v posledních deseti minutách a v tomto krátkém úseku hry byl na vyloučení Hájek z Vítkovic, takže se Vítkovice nedostali k brankové příležitosti. Ke konci ale zaválela Boleslav a s několika střelami na branku. Pár skvělých turnajů máme už za sebou, ale ještě nás ve florbale čeká dost zápasů, takže se máme na co těšit. Máme za sebou i mnoho úspěchů jako například prvoligový titul, který získali Vinohrady. První liga sice není pro každého, ale naši hráči z Vinohrad byli úspěšní. Dokázali vzít do vlastních rukou páté utkání. Tomuto týmu se tak otevřeli dveře do Tipsport Superligy, což je pro ně obrovský úspěch. Takže cesta za titulem Vinohrady opravdu nemine a to se vědělo už od začátku, protože měli skvěle našlápnuto.